• Новак
Природни Црна Bian Камен Здравствена Енергија Хривнија За Мажи Здравје-здравје 10ММ Beaded Хривнија Енергија Накит

Природни Црна Bian Камен Здравствена Енергија Хривнија За Мажи Здравје-здравје 10ММ Beaded Хривнија Енергија

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка


Природни Мат Bian Камен Хривнија
Големина : 19cm
Beaded : 8mm

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YMORL
Пол:
Унисекс

Со стоката дадена додека купуваат