• Новак
12pcs/многу Привлечен Симпатична Цртан филм Був Шема Шарм 18mm Стакло Snap Копчето За DIY Шарм Хривнија 18mm Прилепува Накит KZ0182

12pcs/многу Привлечен Симпатична Цртан филм Був Шема Шарм 18mm Стакло Snap Копчето За DIY Шарм Хривнија 18mm

DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


12pcs/многу Привлечен Симпатична Цртан филм Був Шема Шарм 18mm Стакло Snap Копчето За DIY Шарм Хривнија
18mm Прилепува Накит
Модел : KZ0182
Количина : 12pcs
Само Копчиња, без хривнија вклучени.
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно.
18 часа достапни на интернет. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
Прилепува Накит ↓↓↓

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
KZ0182
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
ROYALBEIER
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
прилепува накит
Метали Тип:
Стакло
Функција:
прилепува накит
Тип На Објект:
Стакло Прилепува Копчиња
Тежина:
36g
боја:
како слики
Обликот:
Круг
За:
прилепува накит
Материјал:
Стакло & Бакар
КОЛИЧИНА:
12PCS/МНОГУ
Големина:
18mm

Со стоката дадена додека купуваат