• Новак
  • -10 %
Топла Продажба Snap Хривнија Мода DIY Шарм Црна СТП Кожа Хривнија&Алки Одговара 18mm Snap Копчиња Сребрен Накит За Жените ZE060

Топла Продажба Snap Хривнија Мода DIY Шарм Црна СТП Кожа Хривнија&Алки Одговара 18mm Snap Копчиња Сребрен Накит

DEN 43.00
DEN 48.00

Достапност
Достапно за нарачка


Вашата нарачка ќе биде предаден во рамките на 12-72 часа по уплатата. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ZE162
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
XINNVER
Материјал:
кожа
Функција:
Snap хривнија
snap накит:
Snap хривнија
одговара брзо копче:
18-20mm snap копчето
за жените:
хривнија за жени
Број На Модел На:
ZE060
Должина:
22CM
хривнија:
метал хривнија

Со стоката дадена додека купуваат