• Новак
  • -20 %
2 ПАРЧИЊА Гроздобер Златна Боја Врзување Чвор Хривнија Накит Едноставна Пресврт Манжетната се Отвори Накит За Жените Индискиот Накит Костими Накит 2018

2 ПАРЧИЊА Гроздобер Златна Боја Врзување Чвор Хривнија Накит Едноставна Пресврт Манжетната се Отвори Накит

DEN 43.00
DEN 53.76

Достапност
Достапно за нарачка


2 ПАРЧИЊА Гроздобер Зголеми Златна Боја Врзување Чвор Хривнија Накит Едноставна Пресврт Манжетната се Отвори Накит За Жените Индискиот Накит Костими Накит

Спецификацијата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
F7323
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
Луди Фенг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар Легура
позлата:
Злато-боја
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
Хривнија За Жени, Девојки
Функција:
КРИСТАЛ ХРИВНИЈА
боја:
Роуз Златна Боја
Материјал Тип:
метал хривнија
Функција:
Гроздобер Метална Алка
is_customized:
yes
За превозот:
Бесплатен Превозот /Dropshipping
Одговара Сезона:
сите годината
Должина:
as picture
Состојба:
100% Сосема Нов

Со стоката дадена додека купуваат