• Новак
WT-RB019 WKT трговија на Големо Неверојатни Змија Кожа Кристал, Отворајќи Накит Природен Камен Алка Хривнија

WT-RB019 WKT трговија на Големо Неверојатни Змија Кожа Кристал, Отворајќи Накит Природен Камен Алка Хривнија

DEN 1776.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-RB019 WKT трговија на Големо Неверојатни Змија Кожа Кристал, Отворајќи Накит Природен Камен Алка Хривнија
Точка Законик :
WT-RB019
Материјал :
Скапоцен Камен,Кристал,
должина :
Прилагодливи;
Moq :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishable
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Нараквици
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.
Еластична ,месинг монистра во 6mm

Спецификацијата

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Должина:
Adjustable
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар,Ниту Еден
Бренд Име:
WKT
Поставување Тип:
Prong поставување
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WT-RB019
Функција:
красат
Затворач Тип:
Никој
Обликотшема:
овална
Компатибилност:
накит
Функција:
Прилагодливи Скапоцен Камен Хривнија
Метали Тип:
Дувачкиот
боја:
како Слика
квалитет:
ААА
Стандард:
За олово и никел слободни
Употреба повод:
Ангажирање,Подароци,Партија,Годишнина,Свадба
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат