• Новак
  • -21 %
MQCHUN Жените Шарм Хривнија Странец Нешто Камера Мотоцикл Телефон Хривнија Алка Гроздобер Пријатели Не Лажат Wristband Накит

MQCHUN Жените Шарм Хривнија Странец Нешто Камера Мотоцикл Телефон Хривнија Алка Гроздобер Пријатели Не Лажат

DEN 109.00
DEN 138.24

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet. Се врати и Надоместоци За Повратни информации Драг пријател, 1. Ви благодариме за вашето внимание или плаќање на нашите предмети, ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички! Ви благодарам многу! 2. Ако сте незадоволни со вашата нарачка , ве молиме контактирајте со нас прво наместо на отворениот спор, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено. Ви благодариме за вашата помош. Ви посакувам пријатен ден!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
MQ
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Hummer
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Никој
Функција:
моден накит
Големина:
25cm
Тежина:
28g

Со стоката дадена додека купуваат