• Новак
  • -37 %
Neoglory Кубни Циркони Бел Кристал Синџир Алки & Нараквици Трендовски Девојка Мода Булчински Свадба Прилепува Накит 2018 MS

Neoglory Кубни Циркони Бел Кристал Синџир Алки & Нараквици Трендовски Девојка Мода Булчински Свадба Прилепува

DEN 877.00
DEN 1392.48

Достапност
Достапно за нарачка


Brand Neoglory Накит Материјал Platinum Позлатен Објект Нараквици Главниот камен Кубни Циркони Големина - Романтичен Стил

Спецификацијата

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
NEOGLORY
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Должина:
17+3.3cm

Со стоката дадена додека купуваат