• Новак
  • -25 %
2 Стилови 8мм Зелена Црната Лава Камен Монистра Хривнија DIY Ароматерапијата Етерично Масло Парфем Diffuser Ткаени Влакно Накит Жени

2 Стилови 8мм Зелена Црната Лава Камен Монистра Хривнија DIY Ароматерапијата Етерично Масло Парфем Diffuser

DEN 128.00
DEN 169.92

Достапност
Достапно за нарачка


Сите наши производи се 100% Сосема Нов. Еко-пријателски материјали, доведе слободни, никел слободни.Трговија на големо е добредојден. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Спецификацијата

Должина:
18.5cm
Бренд Име:
МАРК КЕЈТ
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Унисекс
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Број На Модел На:
BY093MKI
is_customized:
No
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура
Затворач Тип:
Еластичноста
Материјал:
лава камен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Применливи прилики:
Туризмот спомен, birthday (роденден), рекламни промоции

Со стоката дадена додека купуваат