• Новак
  • -15 %
Нова Чиста AU750 Злато Монистра Топката Хривнија Жолто Злато / Розово Злато 2.08 g

Нова Чиста AU750 Злато Монистра Топката Хривнија Жолто Злато / Розово Злато 2.08 g

DEN 6198.00
DEN 7291.20

Достапност
Достапно за нарачка


Информации за производот
Метали : 999 Злато/24 K Жолто злато
Тежина : 2.08 g
ГОЛЕМИНА; 17cm

Спецификацијата

Должина:
17cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Au750
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Жолто Злато
Метали Тип:
Жолто Злато

Со стоката дадена додека купуваат