• Новак
  • -12 %
2018 Cykopv Оригиналниот Дизајн Различни Брзини Поврзани DIY Steampunk Хривнија

2018 Cykopv Оригиналниот Дизајн Различни Брзини Поврзани DIY Steampunk Хривнија

DEN 113.00
DEN 128.64

Достапност
Достапно за нарачка

2018 Cykopv Оригиналниот Дизајн Различни Брзини Поврзани DIY Steampunk Хривнија
Nickle слободни
Слики :
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.

Спецификацијата

Метална боја:
дувачкиот ox, антички сребрен
Должина:
20cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Поставување Тип:
лепак
Број На Модел На:
steampunk хривнија
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Cykopv
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Брзини
Синџир Тип:
Никој
Функција:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат