• Новак
  • -14 %
8ММ Rhodonite Круг Монистра ДИЈАМАНТ Нараквица Алка Водат 8 Инчен Накит G556

8ММ Rhodonite Круг Монистра ДИЈАМАНТ Нараквица Алка Водат 8 Инчен Накит G556

DEN 144.00
DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Rhodonite
Големина на(Приближно) : 8 MM(Монистра)
Должина(Приближно) : 8 Инчен
Тежина(Приближно) : 24g
Количина : 1 BUC
Сликите се земени под светлина,Па бои може да неизбежно се разликува малку од сликата.
Над објектот е само претставник,ќе добијат сличен објект.
Конверзија : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се купи на повеќе од $ 5.00 така што ќе можат да уживаат во побрзо и trackable Меѓународна Шпедиција.
Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања во однос на мојата предмети, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. Јас сум многу среќен да одговори на сите прашања. Поради разликата на временската зона помеѓу Гуангжу и вашата локација, понекогаш одговорот ќе биде одложен. Ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам.
Повратни информации :
Ако сте среќни со купување тука, јас љубезно се очекува да ја напушти pisitive повратни информации до нас како на почетокот како што можете да.
Ние го цениме вашиот бизнис и коментари.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
WANGDONG
Материјал:
Камен
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Расположение Tracker
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G556
Метали Тип:
Никој
Затворач Тип:
Никој

Со стоката дадена додека купуваат