• Новак
  • -32 %
CNANIYA бренд за накит шарм хривнија водат листот број 5 кула смола бисер влакно нараквици/bijuterias/joias/joyas/joyeria

CNANIYA бренд за накит шарм хривнија водат листот број 5 кула смола бисер влакно нараквици/bijuterias/joias/joyas/joyeria

DEN 402.00
DEN 591.36

Достапност
Достапно за нарачка


Ист Стил Ѓердани :
Lenght : Околу 17-18cm.
Дијаметар на перл : 1.0 cm.
Материјал : Смола бисер,од легиран,strass.
Тежина : 15g.
Вид Потсетник :
Почитувани клиенти, добредојдовте на нашата продавница.Ние секогаш ги следат прв клиент, квалитет на првиот принцип на услуга на нашите клиенти, ве молиме да бидат како sured купување во нашата продавница. Ако имате било какви прашања, ве молам дозволете ми да знам, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Ве молиме не го линкот за да ја отворите спор или лошо повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сè како добро што е можно.Ви благодариме и да уживате во вашата шопинг!
За акции :
Бидејќи имаме голем број на jewelryes, може да постојат некои производи надвор од акциите, предизвика непријатности, се надевам дека ќе може да го разбере! Ние ќе го зајакне инвентар за управување, за да ви обезбедиме подобра услуга.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Нормално, со мали разлики во големината на мерење се дозволени. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Испорака :
Кога ќе се направи ред, Сите Објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници).откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Aliexpress.
Ние сме превозот сите на нашите предмети на светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket.
Превозот Начин
Време Пристигнување
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
20-60 работни дена
Epacket
15-20 работни дена
Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации и пет ѕвездички повратни информации.
Ако не сте задоволни со нашата служба или има било каков проблем, ве молам дозволете ми да знам пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодарам многу!!!
Maintance :
Мерка :

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Бисер Форма:
Совршено Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
CAD20161212002
Бренд Име:
CNANIYA
Функција:
накит
Компатибилност:
накит
Item1:
brazaletes marca mujer famosas/brazalete/нараквица manchette
Item2:
Pulseiras/pulseras y brazaletes/pulseras став лас mujeres/
item3:
bransoletka/gelang/aproce/gelang tangan/rannerengas/armringe
item4:
braccialetto/bilezik/armband/polsera/byzylyk//zapestnica/bangili
Item5:
breichled/Armreifen/karperecek/ rannekorut/armbanden/brazaletes
Item6:
шарм/bransolety/aproces/bilezikler/breichledau
Материјал:
Perle/perles/perlas/perola/perolas/легура/rhinestones/strass/harajuku
Type1:
Bijoux/накит/bijuterias не atacado/bijouterias/bisuteria

Со стоката дадена додека купуваат