• Новак
2017 Нова Топла Продажба Линк Синџир Hummer Тензија Поставување На Свадба Рака Декорација Роб Синџир Линк Хривнија Кристал Wristband

2017 Нова Топла Продажба Линк Синџир Hummer Тензија Поставување На Свадба Рака Декорација Роб Синџир Линк Хривнија

DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка


ЗАШТЕДЕТЕ ПОВЕЌЕ СО КУПОНИ
2017 Нова Топла Продажба Линк Синџир Hummer Тензија Поставување На Свадба Рака Декорација Роб Синџир Линк Хривнија Кристал Wristband
ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
ПЛАЌАЊЕ
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, JCB, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери, итн. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ја примиле својата цел.
ПРЕВОЗОТ
1. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
2. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена.
3. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на Купувачот одговорност.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис ' s развој, срдечно ве покануваме да ја напушти 5 ЅВЕЗДА позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
свадба свадба партија кристал синџир хривнија 05224
Материјал:
Кристал
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Бренд Име:
TDQUEEN
Функција:
Расположение Tracker
Главен Материјал:
кристал кристално
Стил:
свадба булчински
Синџир Нараквици:
за жените
свадба свадба накит:
рака синџир прстен хривнија
кристал нараквици за жени:
Yes
позлата:
сребро позлатен и злато позлатен
свадба нараквици за деверуша цвет:
Yes
Роб Нараквици Жени:
Свадба Накит со Прстен
Повод:
Партија/Ангажирање/Облека Додатоци
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака

Со стоката дадена додека купуваат