• Новак
1000W 48V 20A единствен излез префрлување напојување со CE, ROHS од Кина Снабдувач на индустриски и led користи

1000W 48V 20A единствен излез префрлување напојување со CE, ROHS од Кина Снабдувач на индустриски и led користи

DEN 4992.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Излез Тип На:
Еден
Бренд Име:
smun
Фрекфенција:
47-63Hz
Излезниот Напон:
48VDC
Излезна Моќност:
>500W
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
0~20a
Влезен Напон:
220v
Број На Модел На:
S-1000-48
моќност:
1000W
Големина:
291*132*68mm
Тежина:
2.4kg
Пакет:
4pcs/9.6 kg
Сертификат:
CE, ROHS
Гаранција:
1 година
Работна температура:
-10~+60℃
DC прилагодливи:
10%
Ефикасност:
87%
Струја На Истекување:

Со стоката дадена додека купуваат