• Новак
5 компјутери Бесплатен Превозот DC 2,5 mm Порта ЕУ Pulg Конектор за Адаптер Адаптер 5V 3А Излез за Ново Херој II Таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп

5 компјутери Бесплатен Превозот DC 2,5 mm Порта ЕУ Pulg Конектор за Адаптер Адаптер 5V 3А Излез за Ново Херој

DEN 959.52

Достапност
Достапно за нарачка


Бесплатен Превозот DC 2,5 mm Порта САД Pulg Конектор за Адаптер Адаптер 5 V 3А Излез за Ново Херој II Таблет КОМПЈУТЕР Лаптоп
Опис : нови САД Држачи за DC Адаптер 2.5 MM 5 V 3А за Таблет КОМПЈУТЕР Поддршка за полнење за 5 V 3А 2,5 mm DC Порта таблет КОМПЈУТЕР или други уреди Краток спој заштита и заштита од преоптоварување ВАЛУТНА CE Сертификација 5 V 3А 2,5 mm порт за Полнење : W30 HD Херој 2 Искра V99 V10 A11 F9 X F10 X Sanei N10 Ampe A10 Hyundai T10 T7 S T7 Ployer MOMO19 MOMO20 Quad Core Андроид Таблет КОМПЈУТЕР Спецификација : Боја : Црна Влез : 100-240 V AC 0.3 ЕДЕН Излез : 5 V 3А Интерфејс тип : 2.5mmx0.8мм Приклучок : САД plug Димензија : 10x7x5cm Тежина : 120g Пакет Вклучуваат : САД Држачи за DC Адаптер 2.5 MM 5 V 3А за Таблет КОМПЈУТЕР

Спецификацијата

боја:
BK
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Бренд Име:
ПАКЕТИ YAN
Употреба:
Лаптоп
Број На Модел На:
LQL1173
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во
Излезен Интерфејс:
2.5 mm*0.7 mm
Излез :
DC 5V 3А
DC Плус Димензија:
2.5 mm * 0.8 mm
Приклучок :
САД Приклучок
Кабел должина:
115 см
превозот :
Бесплатен превозот
моќност:
15w

Со стоката дадена додека купуваат