• Новак
  • -5 %
Оригинални нови thermistors негативна температура коефициент thermistors 10SP020 20R ohms 20D-10 стеротипен нозе (Inductor)

Оригинални нови thermistors негативна температура коефициент thermistors 10SP020 20R ohms 20D-10 стеротипен

DEN 164.00
DEN 172.32

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена!

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10SP020 20R

Со стоката дадена додека купуваат