• Новак
  • -4 %
10pcs/многу НОВИ SMD Моќ Inductors 22uh 220 Чип Inductor 0630 Висок Квалитет

10pcs/многу НОВИ SMD Моќ Inductors 22uh 220 Чип Inductor 0630 Висок Квалитет

DEN 59.00
DEN 61.44

Достапност
Достапно за нарачка


Превозот :
48 часа брза испорака
1. ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по уплатата confimation (освен одмор)
2. ако не се recived парцела во 60 дена,ве молиме да ни овозможи 3-5 работни дена за проверка undelivered пакети пред ние ова прашање ќе се наплата.
3. Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
4. Ние внимателно и правилно, да се спакуваат и да брод вашата предмети. Ќе ви се допадне!
Плаќање :
ние прифаќаме : paypal, зачувам
кога го користите зачувам,вашиот moeny е депониран сигурно во вашата сметка,парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Се враќа :
Нашата политика на враќање е едноставна, ако не сте 100% задоволни со купувањето ние ќе ви ги даде целосна наплата
без никакви проблеми. (14 дена пари назад, ќе плаќаат врати превозот.)
Повратни информации :
Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо 2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail ако не добија нашиот одговор.
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница. Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Ви благодарам многу.

Спецификацијата

Бренд Име:
core set
Број На Модел На:
22uh
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат