• Новак
  • -12 %
12V 2A ЕУ Plug AC DC Адаптер AC 100-240V Конвертор за да DC12V 2000mA Адаптер за Полнач Напојување за ЛЕР газа светлини или Рутер

12V 2A ЕУ Plug AC DC Адаптер AC 100-240V Конвертор за да DC12V 2000mA Адаптер за Полнач Напојување за ЛЕР газа

DEN 80.00
DEN 90.72

Достапност
Достапно за нарачка


12 V 2 A ЕУ Plug AC DC Адаптер AC 100-240 V Конвертор за да DC12 V 2000m A Адаптер за Полнач Напојување за ЛЕР газа светлини или Рутер
Спецификација :
ИЗЛЕЗ : 12 V DC 2 A
Излез џек адаптер големина : Надворешниот Дијаметар : 5.5 мм . Внатрешен Дијаметар : 2.1-2,5 mm
Приклучок тип : plug ЕУ
ВЛЕЗНИОТ НАПОН СПЕКТАР : AC 100-240 V 50/60 Hz
ФРЕКВЕНТЕН ОПСЕГ : 47-63 HZ
ИСТЕКУВАЊЕ на струјата : 1m A/240 VAC
СРЕДИНА : РАБОТА ТЕМП -10~+60°C
РАБОТНА ВЛАЖНОСТ : 20-90%RH не-кондензирање
СКЛАДИРАЊЕ ТЕМП,ВЛАЖНОСТ : -20~+85°C,10-95%RH
ДИМЕНЗИЈА : 82*65*42 мм
ПАКУВАЊЕ : 0.14 кг, 100pcs/14kg
Пакет Содржина :
1 x 12 V 2 A ЕУ Plug AC/DC Адаптер

Спецификацијата

врска:
Приклучок Во
Бренд Име:
RATBIZ
Број На Модел На:
ЕУ-12V2A-ЅИД
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
Употреба:
Универзална
На текст:
AC 100-240V, 50/60Hz
Излез:
DC 12V, 2A
Приклучете:
EU
Излез џек адаптер големина:
5.5 мм x 2.1-2,5 mm Компатибилен

Со стоката дадена додека купуваат