• Новак
  • -26 %
1pc Најниска Цена AC Конвертор Адаптер За DC 12V 5A 5.5 мм 2,5 mm 2.1 mm LED Напојување Полнач За LED Лента Безжичен Рутер

1pc Најниска Цена AC Конвертор Адаптер За DC 12V 5A 5.5 мм 2,5 mm 2.1 mm LED Напојување Полнач За LED Лента

DEN 363.00
DEN 490.08

Достапност
Достапно за нарачка


1pc Најниска Цена AC Конвертор Адаптер За DC 12 V 5 A 5.5 мм 2,5 mm 2.1 mm LED Напојување Полнач За LED Лента Безжичен Рутер
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
12 V 5 A 5.5 мм 2,5 mm 2.1 mm AC DC Адаптер За Напојување LED Лента Безжичен Рутер
Спецификации :
Тип : AC DC Адаптер
Боја : Црна
Големина : 124*54*31mm
Кабел Должина : 210cm/82.67 инчен
Конектор Тип : Барел
Барел Plug Дијаметар : Компатибилен со 5.5 мм/2,5 mm и 5.5 мм/2.1 mm
Текст : AC 100 V ~ 240 V
Излез : 12 V DC
Излезна Струја : 5 A 91.5 119
Примена : За LED Лента, Безжичен Рутер, DSL Модем, Мрежен Hub, Switch, Безбедносни Камери
Нето тежина : 296 g
Пакет тежина : 326 g
Пакетот вклучува :
1*AC DC Адаптер за Напојување

Спецификацијата

Бренд Име:
OUTAD
Излез Тип На:
AC
врска:
Приклучок Во
Број На Модел На:
ZK34200
Употреба:
За LED Лента Безжичен Рутер

Со стоката дадена додека купуваат