• Новак
  • -9 %
1pcs/многу Промоција! трговија на големо 925 фунта сребрен ѓердан, сребро мода накит Змија Синџир 3мм Ѓердан 16 18 20 22 24

1pcs/многу Промоција! трговија на големо 925 фунта сребрен ѓердан, сребро мода накит Змија Синџир 3мм Ѓердан

DEN 131.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка


-
Опис
Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен квалитет,Модерен стил
Состојба : brande-нова 925 фунта сребро.
Она што е во пакет :
1 Пар сосема нов објект како на слика
1 убави подарок кутии.
Превозот :
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS,DHL,UPS-от или Хонгконг пост.
2-примерок, ќе биде испратен од Хонгконг пост.
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака.
3-Хонгконг Пост.
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 7-20 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Спецификацијата

Должина:
40cm, 45cm, 50cm, 55cm, 60cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YUEYIN
Обликотшема:
Лице
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
C0001

Со стоката дадена додека купуваат