• Новак
Благодатта Моменти 12mm Нерѓосувачки Челик Pendant 316L Хороскопски Шарм 12 Знаци DIY Накит Никогаш не Исчезнат Хривнија Шарм 12pcs/многу

Благодатта Моменти 12mm Нерѓосувачки Челик Pendant 316L Хороскопски Шарм 12 Знаци DIY Накит Никогаш не Исчезнат

DEN 212.64

Достапност
Достапно за нарачка


Реден Број : T445 S-Мешани
Големина : 12*17mm
Тежина : 1g по парче
Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик
Предности : Може да се задржи боја засекогаш
Шарм Тип : DIY Шарм за Донесување на Хривнија/Ѓердан
НИЕ НУДИМЕ НА ГОЛЕМО ЦЕНА, АКО СЕ КУПИ ДЕЛ
ПРОИЗВОД СЛИКИ
Види ја големината детали

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
БЛАГОДАТТА МОМЕНТИ
Број На Модел На:
DIY Шарм за Изработка на Накит
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Производ:
316L не ' Рѓосувачки Челик Шарм
Шарм Форма:
круг pendant
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Шарм Име:
хороскопски шарм
Големина:
12*17mm/1g per piece
Употреба:
Шарм за Изработка на Накит
Предност:
Бојата може да ги задржи засекогаш
Цел кол:
12pcs/број (ние нудиме на големо цена, ако се купи дел)
Пакување:
Opp вреќа внатрешна & Поли Меур Mailer Надвор
позлата:
Оригиналниот Челик Боја & Не Исчезнат

Со стоката дадена додека купуваат