• Новак
  • -45 %
6 Пара/многу Акрилик Црна Спирала Коси Уво Expanders Plug Мерачи Уво протега Уво Приклучоци Тунели Тело Пирсинг Накит

6 Пара/многу Акрилик Црна Спирала Коси Уво Expanders Plug Мерачи Уво протега Уво Приклучоци Тунели Тело Пирсинг

DEN 84.00
DEN 152.64

Достапност
Достапно за нарачка


6 Пара/многу Акрилик Црна Спирала Коси Уво Expanders Plug Мерачи Уво протега Уво Приклучоци Тунели Тело Пирсинг Накит сет

Спецификацијата

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
erquan
Бренд Име:
ZLDYOU
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
No
Метали Тип:
Акрилик

Со стоката дадена додека купуваат