• Новак
  • -13 %
Поставен Бисер Накит Поставите Сива Боја АА 9-11MM Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Обетки

Поставен Бисер Накит Поставите Сива Боја АА 9-11MM Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Обетки

DEN 1462.00
DEN 1680.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на Luckjewellery Продавница
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
Број На Модел На:
2018set-25
накит:
бисер накит сет
бисер големина:
9-11mm
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
бисер shaper:
Ориз
бисер nacre:
сите(100% nacre)
должина на ѓердан:
18INCHES
бисер боја:
сива
Затворач:
магнет затворач

Со стоката дадена додека купуваат