• Новак
  • -24 %
Убава Голема 14mm Круг Темно Виолетова Мрачно Камен 18 ѓердан и earring set-nec5742

Убава Голема 14mm Круг Темно Виолетова Мрачно Камен 18 ѓердан и earring set-nec5742

DEN 821.00
DEN 1080.00

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашата продавница ПРОДАЖБА Убава Голема 14mm Круг Темно Виолетова Мрачно Ахат 18" ѓердан и earring set-nec5742 Опис :
Работи :
ПРОДАЖБА Убава Голема 14mm Круг Темно Виолетова Мрачно Ахат 18" ѓердан и earring set-nec5742 Должина на ѓердан 18 инчи големина : круг монистра 14mm Облик/Боја : погледнете фото /погледне фото Затворач сребро позлатен затворач S/N : nec5742 Износ : еден обид за 1 ѓердан, 1 пар earring Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носи Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
5742
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
14mm
боја:
Виолетова
Должина:
18
Главниот Камен:
Ахат
Материјал:
Скапоцен камен
Накит Главен Материјал:
Ахат
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Со стоката дадена додека купуваат