• Новак
25pcs Антички Sliver Qute Пингвин Шарм рачно изработени Шарм Приврзоци Накит Наоди 18x26mm

25pcs Антички Sliver Qute Пингвин Шарм рачно изработени Шарм Приврзоци Накит Наоди 18x26mm

DEN 180.00

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
Состојба : Нова
Материјал : алуминиумски
Количина : 25 парчиња
Боја : антички сребрен
Големина : 18x26mm
Облик : пингвин
Големината е мерка со рака , може да имаш мала грешка, ве молиме не цел ако ви се грижи за малку грешка.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SalaWendy
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
LY083
Шарм Тип:
Пингвин
Материјал:
Легура
боја:
антички сребрен
Големина:
18x26mm
Тежина:
1.8 g
Обликот:
Пингвин

Со стоката дадена додека купуваат