• Новак
  • -0 %
13x43mm суровини и месинг,злато,сребрена боја стебло лист pendant шарм DIY материјали наоди 1850286

13x43mm суровини и месинг,злато,сребрена боја стебло лист pendant шарм DIY материјали наоди 1850286

DEN 422.00
DEN 422.40

Достапност
Достапно за нарачка

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
13x43mm суровини и месинг,злато,сребрена боја стебло лист pendant шарм DIY материјали наоди 1850286
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Шарм Тип:
Цвеќиња
Број На Модел На:
1850286
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Со стоката дадена додека купуваат