• Новак
  • -45 %
Видео! 925 Фунта Сребрен Накит Сина Swan ги Собере Оригиналните Европската Привлечност Хривнија Ѓердан Капки Шарм Подарок за Жените

Видео! 925 Фунта Сребрен Накит Сина Swan ги Собере Оригиналните Европската Привлечност Хривнија Ѓердан

DEN 1082.00
DEN 1968.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
DDBJ172
Бренд Име:
VALINOR
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Животни
Материјал:
Солидна 925 Sterling Silver+Кубни Циркони
Материјал:
Солидна 925 Sterling Silver+Кубни Циркони
подарок:
Роденден,Денот на Вљубените,Божиќ
Површински Третман:
platinum позлата
накит:
пандора
Одговара:
pendant,нараквица,ѓердан
квалитет:
А++++
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Сестра, Сопруга, Девојка,Пријатели,Сами
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Пакување:
Шопинг Торба,Кутија За Накит,Сребрен Полирање Платно

Со стоката дадена додека купуваат