• Новак
  • -20 %
dongsheng накит Brooch Букет во Брошеви за Жени, Девојки Деца Cosplay Матурска Легура Игли за Текстил/Облека Божиќ Подароци

dongsheng накит Brooch Букет во Брошеви за Жени, Девојки Деца Cosplay Матурска Легура Игли за Текстил/Облека

DEN 98.00
DEN 122.88

Достапност
Достапно за нарачка


dongsheng накит Brooch Букет во Брошеви за Жени, Девојки Деца Cosplay Матурска Легура Игли за Текстил/Облека Божиќ Подароци
моден брошеви за жени, мажи, девојки и момчиња
висок квалитет
четири бои да се избере
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
is_customized:
No
Брошеви Тип:
Брошеви
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
xz
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Обликотшема:
геометрија
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени /мажи/деца
Стил:
Моден
Повод:
секојдневно,партија,cosplay
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Со стоката дадена додека купуваат