• Новак
Пар Кристал Уво Приклучоци Кубни Циркон Завртка Уво Plug Тунелот Мерач Пирсинг Проширувач Тело Накит

Пар Кристал Уво Приклучоци Кубни Циркон Завртка Уво Plug Тунелот Мерач Пирсинг Проширувач Тело Накит

DEN 71.52

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
*Бренд : Showlove
*Материјал : 316 L Хируршки Челик
Кубен Циркони
*Бруто Тежина : 43g
*Стил : Кубни Циркон Надворешни Тема Приклучоци
*Големина : 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10мм
*Боја : Choosable, како слика шоу
*Ова Многу including1pairs по поставување
*Гаранција : 12 месеци гаранција
*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачате
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
6G 4mm, 4G 5mm, 2G 6mm, 0G 8мм, 00G 10мм
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
SLEP051001
боја:
Сребро.
Големина:
4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Тунели:
1pairs
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки Челик&Кубни Циркони
кристал боја:
Choosable

Со стоката дадена додека купуваат