• Новак
  • -15 %
Моден Висок Квалитет на француски Плоштадот Сребро метал Cufflink За Mens Кошула Бренд одговараат на Ткаенината Копчиња Врвот продажба Ткаенината Линкови Накит

Моден Висок Квалитет на француски Плоштадот Сребро метал Cufflink За Mens Кошула Бренд одговараат на Ткаенината

DEN 119.00
DEN 140.16

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
yanjie
Обликотшема:
Круг
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
HYX-N175

Со стоката дадена додека купуваат