• Новак
  • -13 %
Поставен Бисер Накит Сет Бела Боја, 7-8мм Keshi Бисер Ѓердани Нараквица ,Деверуша .Неправилни Бисер Накит

Поставен Бисер Накит Сет Бела Боја, 7-8мм Keshi Бисер Ѓердани Нараквица ,Деверуша .Неправилни Бисер Накит

DEN 1462.00
DEN 1680.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на Luckjewellery Продавница
Секоја накит во мојата продавница се вистински бисери, ние сме уникатен дизајн и прва класа на услуги, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе во најбрзо време за да се даде одговор, ви благодариме за доаѓање!
Благодарение толку многу за да ја Посетите мојата продавница, среќен шопинг!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
ХАИ YING ЛИ ВЕИ
Број На Модел На:
2018set-33
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
накит:
бисер накит сет
бисер големина:
7-8mm
Бисер Тело:
Со Ситни Флеки
бисер shaper:
Барок
бисер nacre:
сите(100% nacre)
ѓердан хривнија Должина:
18inches 8inches
бисер боја:
Бела
Затворач:
злато позлатен затворач

Со стоката дадена додека купуваат