• Новак
15Pcs Differnt Дизајни Божиќ Снег Стакло Cabochon Keyring Автомобил Чанта Додаток Keychain Клуч на Носителот Божиќ Подарок

15Pcs Differnt Дизајни Божиќ Снег Стакло Cabochon Keyring Автомобил Чанта Додаток Keychain Клуч на Носителот

DEN 887.04

Достапност
Достапно за нарачка

Опис
Состојба : Нова .
Материјал : алуминиумски
Количина : 15 компјутери .
Дијаметар на внатрешноста : 25mm
15 различни Божиќ снег стакло cabochon внатре
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Производите Се Прикаже : Плаќање
1. Откако ќе поставите цел,кликнете на копчето"плати сега"за да заврши плаќање. 2. Начин на плаќање : Visa Master Card,Western Union,Qiwi,Web Money,Beleto и Банкарски трансфер. Пратката 1. Сите нарачки ќе бидат испратени во 2-7 дена по вашата исплата потврди 2.Pls двојно проверете вашиот превозот адреса, кога ќе се плати за нарачката. Pls имајте на ум дека превозот адреса е многу тешко да се промени кога цел да се испраќаат надвор. 3.Понекогаш парцела можеби малку доцнење поради строгите обичај, и локален настан,лошите временски услови,итн. Повратни информации 1. Ако примите како и нашите производи и услуги,позитивно feeback е многу ценет и благодарност за вашата љубезност поддршка. 2.Сите нашите понуди се одликува со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации,тоа е нашата задоволство да ви помогне да ги реши сите проблеми на најдобар начин.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вашето задоволство, нашите извршување!

Спецификацијата

Гем Боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SalaWendy
Метална боја:
Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KCM00008
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Никој
Функција:
keychain
Обликотшема:
божиќ дизајн
боја:
антички сребрен / античкиот бронза
Обликот:
15 различни божиќ снег дизајни

Со стоката дадена додека купуваат