• Новак
  • -31 %
Бикини Додатоци Австрија CZ Круна 316L Хируршки Челик папокот Прстени,Стомакот Пирсинг Папокот Nombril Ombligo, Свадбен Подарок

Бикини Додатоци Австрија CZ Круна 316L Хируршки Челик папокот Прстени,Стомакот Пирсинг Папокот Nombril Ombligo,

DEN 62.00
DEN 90.24

Достапност
Достапно за нарачка


Jewelly Австрија CZ Diamond Crown 316 L Хируршки Челик папокот Прстени,Стомакот Пирсинг Папокот Бар Прстен Nombril Ombligo
1. Тип : папокот Накит,ombligo uñas
2. Спецификации : Одлична стомак папокот бар,Око-фаќање,различно обоени кристали
3. Боја : Сина & Бела Австрија CZ Дијамант
4. Состојба : Мода и висок квалитет
5. Материјал : 316 L Хируршки Челик + CZ Дијамант
6.Големина : Круната Pedant Големина : 1.7*1.7 ЦМ; Bar должина : 10 mm;Бар дијаметар : 1.2 mm;Топка со дијаметар : 5mm, 8mm
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ..
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака . Ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат. Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речиси во рок од 12 часа).
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или Сингапур Пост Мал Пакет плус. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. По потврдува успешното плаќање и испорака на информации, ние ќе го организира испорака во 2~3 дена.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа ќе ве однесе само 30 секунди. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација. Ние ќе проверите ако враќање или повраток е можно во рок од 24 часа. Ви благодарам многу !!
1. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
2. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги. Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.
Вашиот Satsifaction Е Нашата Крајна Извршување. Она Што Го Рече Е Она Што Го Правиме !!!!

Спецификацијата

Бренд Име:
STARBEAUTY
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кристал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
M164
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
CZ дијамант
Материјал:
316L Медицински Нерѓосувачки,Кристал
Тип:
Телото Пирсинг Накит Папокот Прстен Папокот Прстени,Pirsing Ombligo
боја:
Jewelly Blue & White CZ Дијамант
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Fashion & обичниот накит, убаво лице,рутински,одмор,собирање на дар
Модни Елементи:
Индустриски Percing Nombril, CZ Дијамант
is_customized:
Yes
Пакување:
Standare и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Повеќе Discout за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации

Со стоката дадена додека купуваат