• Новак
  • -49 %
Starbeauty 2 парчиња/Многу Топката Крајот Лажни Усна Прстен В Клип Носот Прстен 0.8 mm Усна Пирсинг на Нос Обрачот за Жените Тело Накит Пад на Превозот

Starbeauty 2 парчиња/Многу Топката Крајот Лажни Усна Прстен В Клип Носот Прстен 0.8 mm Усна Пирсинг на Нос

DEN 24.00
DEN 47.04

Достапност
Достапно за нарачка

com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ви благодариме!
Пирсинг, Пирсинг Ombligo, Папокот Пирсинг Ombligo, Пирсинг, Ombligo Plumas, 14g пирсинг, папокот Прстени, папокот Прстен, Pircing, Nombril Pircing, pirscing, percing, цвет пирсинг, сребро пирсинг, злато пирсинг, кристално пирсинг, пирсинг tragus, кристал пирсинг, пирсинг папокот, Папокот Прстен, папокот пирсинг, јазикот пирсинг, ecr пирсинг, веѓа пирсинг, брадавица пирсинг, пирсинг за жените, kylie усна, kylie усна сјај, пирсинг за мажи, мажи пирсинг, пирсинг став orejas, цвет пирсинг, животно пирсинг, кристал пирсинг, уво пирсинг, пирсинг на тело, пирсинг nombril, пирсинг nombril, пирсинг де umbigo, Пирсинг Nombril, пирсинг папокот, секси, pirsing, папокот pircing, папокот накит, папокот пирсинг секси, navelpiercing тело накит, папокот на срцето, navelpiercing , папокот прстени папокот папокот, мажите пирсинг, носот прстен, стомакот прстен, стомакот пирсинг, tragus, колосек, топка, бар, barbell, bijou
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите производи и услуги. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.8 mm Бар Усна Пирсинг на Нос Обрачот за Жените Тело Накит Пад на Превозот
Ако сакате Флуоресцентна боја , ве молиме кликнете подолу на слика.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака . Ние ќе проверите ако враќање или повраток е можно во рок од 24 часа.Ви благодариме.
Вашето Задоволство Е Нашата Крајна Извршување.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Она Што Го Рече Е Она Што Го Правиме ! ! ! ! !.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.
Starbeauty 2 компјутери/Многу Топката Крајот Лажни Усна Прстен В Клип Носот Прстен 0. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму. Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно. Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. Ви благодариме. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или друг Пост Мал Пакет плус. Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл. Ви благодарам многу !!
1. Тоа ќе ве однесе само 30 секунди.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.

Спецификацијата

Метална боја:
6mm Сребро, 6mm Црна, 6mm Злато, 6mm Розово Злато, 6mm Multicolor, 6mm Сина, 8mm Сребро, 8mm Црна, 8mm Злато, 8mm Розово Злато, 8mm Multicolor, 8mm Сина, 10мм Сребро, 10мм Црна, 10мм Злато, 10мм се Зголеми Злато, 10мм Multicolor, 10мм Сина
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Топката
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
M116
Материјал:
Метал
Бренд Име:
STARBEAUTY
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Големина:
6mm , 8mm and 10mm. Bar diameter 0.8mm
Тип:
Носот прстен, kylie усна прстен, пирсинг на Нос Тело Накит
боја:
црна, Сребрена, розева, Сина, зелена, виолетова, шарени
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни, анти-алергија
Повод:
Fashion & обичниот накит, убава забава, одмор, собирање убав подарок
Модни Елементи:
Едноставна C дизајн Лажни Усна Прстен
Пол:
Пирсинг на нос за жени, девојки и мажите
Пакување:
2 парчиња * Носот прстени. Безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Поевтина цена за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации

Со стоката дадена додека купуваат