• Новак
  • -31 %
brooch Мат злато Симулирани Утро Слава кристал Високо-одделение школка брошеви за жените вештачки-цвеќе-евтини

brooch Мат злато Симулирани Утро Слава кристал Високо-одделение школка брошеви за жените вештачки-цвеќе-евтини

DEN 99.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
RHao
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
18011506
Пол:
Жените
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Примена:
свадба партија накит за подарок,патување подароци, божиќ, нова година подароци
одговараат за:
одговараат кошула, џемпер капи се облекуваат палто кеси шамија јакна јака
клучни зборови:
свадба брошеви,дами broche,hijab игли,шамија токи,капи клипови

Со стоката дадена додека купуваат