• Новак
  • -15 %
Црна Jades Алка Хривнија Pendant Earring Jades Накит Постави (не кутија )

Црна Jades Алка Хривнија Pendant Earring Jades Накит Постави (не кутија )

DEN 1382.00
DEN 1626.24

Достапност
Достапно за нарачка

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТ
Предности :
1. Различни дизајни се достапни.
2. Висок квалитет, но по конкурентни цени.
3. Примерок наредби & судење наредби се прифатени.
4. ОЕМ & ODM се прифатени.
5. Стоката се обезбедени директно од фабриката.
6. Брза испорака време, за време на испорака.
7.Сите бисер jewelries ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај.
8.Обично ние употреба пластични хартиени кеси.Ние, исто така може да се направи на пакување како на вашите барања.
Услуга
Ако ви се примени предмети се задоволни. Ве молиме дај ми 5 Feedback,Ако добиете предмети се чувствува незадоволни или скршени. Ве молиме не го прават негативни или неутрални повратни информации за мене. ве молиме e-mail за да ми каже .Комуницираат прв, а потоа го оценува , ние се реши во време .
Бидејќи на посебност на онлајн шопинг, тоа не е во можност да се види дека материјалот објект предизвикува многу непријатности, бара купувачи да имаат какво било сомневање за да комуницира со нас, прво пред оценување, ние ќе се реши поминува за вас во време ако имате било какви дополнителни проблеми, да ви даде среќен шопинг расположение.
??????Уште еднаш, ви благодарам и се надевам дека ќе уживаат во шопинг со нас!Голем ден!?????

Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JINHONGBO
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Број На Модел На:
mm
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
тибетската сребро.
Пол:
Жените
Име:
Bababetty
is_customized:
Yes
Материјал:
Jade
Метали Тип:
сребро позлатен

Со стоката дадена додека купуваат