• Новак
  • -21 %
година Топла 1Pcs Легура Гроздобер Домот 3 Боја на Телото Брадавица Прстени Накит Жените, Бар Barbell Пирсинг Прстен

година Топла 1Pcs Легура Гроздобер Домот 3 Боја на Телото Брадавица Прстени Накит Жените, Бар Barbell

DEN 113.00
DEN 143.04

Достапност
Достапно за нарачка


2016 година Топла 1 Pcs Легура Гроздобер Домот 3 Боја на Телото Брадавица Прстени Накит Жените, Бар Barbell Пирсинг Прстен
1. Тип : Брадавица Прстени, Телото Накит
2. Спецификации : Високо Квалитетен Материјал, не Исчезнува,DIY Уникатен Дизајн
3. Боја : Црна, Сребрена, Златна
4. Состојба : Мода и висок квалитет
5. Материјал : 316 L Хируршки Челик
6. Пакетот вклучува : 1 BUC x Брадавица Пирсинг Прстен
ДОБРЕДОЈДОВТЕ ..
Нашата компанија е професионалец во водење бизнис во повеќето видови на jewelries и убавина додатоци. Ако сте поединец купувачот,ве молиме не заборавајте да додадете ни ја вашата Омилена Продавница Листа . Ако сте веледрогерија или дистрибутер и исто така во потрага по задоволни бизнис партнер во Кина, ве молиме слободно да контактирате со нас, исто така.
ПРОФЕСИЈА ПРАВИ ИЗВОНРЕДНОСТ !! НИЕ ЈА ЗАСЛУЖУВААТ ВАШАТА ДОВЕРБА !!
Земаме голема секој грижи за безбедно пакување и испорака . Ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат. Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во прво време (речиси во рок од 12 часа).
Бесплатен превозот е достапен само за испраќање на Кина Пост Мал Пакет плус или Сингапур Пост Мал Пакет плус. Можете исто така да Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet. Стоката ќе пристигне во 15~25 работни дена. Ако купите повеќе и им треба итно да, ние може да ги испратите по Изразува, како што се DHL, или ЕМС и така натаму.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух Mail
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата. Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа. И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. Ви благодариме.
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 24 часа по вашата remittance завршен. По потврдува успешното плаќање и испорака на информации, ние ќе го организира испорака во 2~3 дена.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Ние, исто така, ја прифати другите друг метод на плаќање, како што се Банкарски Трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Visa,Master Card и сл.Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој. Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари кога сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа ќе ве однесе само 30 секунди. Ви благодариме!
Ако имате било незадоволство, ве молиме да НЕ остави негативни и неутрални повратни информации пред комуникација. Ние ќе проверите ако враќање или повраток е можно во рок од 24 часа. Ви благодарам многу !!
1. За Боја Несовпаѓање : вистинската боја на можеби малку поинаков од слики. Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини, како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
2. За руски клиенти : ве Молам, правилно да се пополни во твоето ПОЛНО име на примачот. Бидејќи Пост Политика во Русија е доста строги. Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно.
Вашиот Satsifaction Е Нашата Крајна Извршување. Она Што Го Рече Е Она Што Го Правиме !!!!

Спецификацијата

Бренд Име:
STARBEAUTY
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кристал
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
M114
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
316L Медицински Нерѓосувачки,од Легиран
Тип:
Брадавица Прстени,Пирсинг На Тело Накит ,Pirsing Ombligo
боја:
Сребро.
Стандарди За Безбедност:
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни
Повод:
Повик за накит, забава,Добар подарок
Модни Елементи:
Индустриски Percing Nombril,
is_customized:
Yes
Пакување:
Standare и безбедно пакување
Дали wholesales ? :
YES (да). Повеќе Discout за поголема цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации

Со стоката дадена додека купуваат