• Новак
  • -5 %
Showlove 5pcs Мешана Боја Силикони Поинаква Форма Уво Месо Тунелот Приклучоци Пирсинг на Тело Накит Бесплатен Превозот

Showlove 5pcs Мешана Боја Силикони Поинаква Форма Уво Месо Тунелот Приклучоци Пирсинг на Тело Накит Бесплатен

DEN 44.00
DEN 46.08

Достапност
Достапно за нарачка


Опис
*Материјал : Меки Силиконски, Без штета за човечкото тело
*Бруто Тежина : 48g
*Стил : Поинаква Форма Силикони Месо тунелот
*Големина : 4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm,18mm,20mm Choosable
*Боја : Бела, Црна, Сина, Розова, Зелена Choosable
*Ова Многу вклучувајќи : 5pcs по собата, 1set мешана Боја
*Гаранција : 12 месеци гаранција
*Ќе ги добиете на стоки како слика покажуваат кога ќе ги нарачате
Детали Шоу
Плаќање
*Ние го прифаќаме Alipay тука
*Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Превозот
*Сите предмети бесплатен превозот во светот преку Кина Пост Воздух Mail
*Брза испорака преку DHL или Fedex(една недела испорака) на располагање за да изберете
Услуга
*Ако производи не како опис или скршен во транзит, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
*За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена
*Можете да не контактирате преку Trademanager или ни остави порака на Aliexpress или e-mail нас. Ние ќе ви одговориме во рок од 24hours, и 36hours на викенд

Спецификацијата

Главниот Камен Боја:
4mm, 6mm, 8mm, 10мм, 12mm, 14mm, 16mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
SLEP072903
Материјал:
Силикони
Метали Тип:
Силикони
боја:
Бела, Црна, Розова, Сина, Зелена
Големина:
4mm-20mm Choosable
Тунели:
5pcs Боја се меша За многу
Материјал:
Силикони

Со стоката дадена додека купуваат