• Новак
Други производители продажба на лисици Keychain креативни љубов лисици копче синџир метал Мини A143

Други производители продажба на лисици Keychain креативни љубов лисици копче синџир метал Мини A143

DEN 105.60

Достапност
Достапно за нарачка


Два, студија на бојата разликата :
Нашите производи се направени во вид, и да се најде на фотоелектрически производи со боја разлика, па не се отфрли откако ќе ја прими стоката, а вистинска слика боја мало отстапување, на течни кристали е повисока отколку обичните display brightness (осветленост, боја треба да биде светла, ако користите течни кристали ве молиме да се разбере овој момент ох. Кортекс : за да се избегне остри предмети нула, како што се заштита на cortical масло може да биде соодветно бришење.
Три, враќање на товар трансфер прашања :
1 : што ми треба за да ја врати стоката во добра состојба за да обезбеди стоката да не се носат, да не се оштети, и само што добив на стоки во согласност, и од денот на приемот на датум на кој, во рок од три дена да контактирате со нас за да ја врати стоката, затоа што стоката се продава во оваа продавница и чување на стоката во транзит време, времето ќе го одложи продавница за продажба, купување и други онлајн корисници, па на враќањето на премиса е дека треба да се плати се врати на плаќање : (вистинските стоки издадени на *25%+ испрати поштарина).
2 натпревар стока враќање : стока и онлајн не одговара на описот, пристап до поголем, што резултира со оштетување на стоката во транзит (се бара според доказ на курирска компанија, ве молиме да добијат оштетување) во рок од 3 дена по контакт дека стоковните проблеми и враќање на товар беше на товар на нас!
* користење и одржување на Keychain Легура тип : повеќето од употреба на цинк легура на никел позлата, злато позлата, нормална, генерално, не исчезнат.
Но, исто така, ласерски букви О, испрати рекламирање, испратете ги благослови, подароци се многу совршен!
Брзо паника купување!
Ова е дел од сопствени екранот
П : цената е толку евтини, квалитетот на производот нема да биде проблем? Сликата не ќе се сретне производ?
Одговор : Магазин сите стоки, фабрика директна продажба, обезбедување на квалитет, големопродажните цени се главните.
Сите слики од нашите производи се направени во вид, wysiwyg! Купувачи, ве молиме да бидат сигурни да се купи!
Нема друг да зачувувате слики стави сите видови на работи заедно! Фабриката има голема продавница во Taobao, професионален фотограф
П : може да биде поевтино?
Одговор : Се резервната цена, одби преговарање!
П : цената е толку евтини, квалитетот на производот нема да биде проблем? Сликата не ќе се сретне производ?
Одговор : Магазин сите стоки, фабрика директна продажба, обезбедување на квалитет, големопродажните цени се главните. Компанијата се фокусира на клучните прстен, шминка огледало! Мувла до повеќе од 3 илјади групи! Повеќегодишни извоз дома и во странство! Најновите стил! Повеќето сорти! Компанијата има околу 2000000 магацински залихи, силни! Полиците производи се достапни! Остатокот увери купување!
Јас сум производителот!
Квалитетот е загарантирана!
Услугата е искрена!
Цената е многу разумна!
Породувањето е многу брзо!
Логото е само создадени!
Давајќи им на луѓето е исто така многу добар дар.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
a151
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ALYMMO
Пол:
Унисекс
Дали увоз:
no
Клучни Додатоци Категорија:
клучни тока
Стил:
Унисекс
моделирање:
Лисици
pendant материјал:
Метал
Пакување:
Независно од пакување
печати лого:
Сигурни
Обработка на прилагодување:
Yes
Текстурата на материјалот:
kirsite

Со стоката дадена додека купуваат