• Новак
Креативни бадминтон Keychain стерео метал копче пердув бадминтон натпревар Подарок Фабрика

Креативни бадминтон Keychain стерео метал копче пердув бадминтон натпревар Подарок Фабрика

DEN 86.40

Достапност
Достапно за нарачка

категорија : Бадминтон Keychain
Применливи прилики : Рекламирање, промотивни подароци, сувенири
тежина : 13.5 G
Лента должина : 65 MM
Electroplate : nickle
П : цената е толку евтини, квалитетот на производот нема да биде проблем? Сликата не ќе се сретне производ?
Одговор : сите стоки во продавницата полиците, сите на вистинска посветеност за поддршка на 7 дена без причина да се вратат, фабриката за авто магазин, обезбедување на квалитет.
Продавница стоката се земени во вид, затоа што секој човек резолуција на екранот е различен, заедно со снимањето на светлината и аголот на проблемот, на физичка и сликата може да биде малку хроматските аберации, ве молиме да преовладуваат во вид.
П : што е пакувањето на производот? Дали постојат било какви други пакување?
Одговор : factory default пакување, транспарентни OPP вреќа. За подарок пакување, ве молиме контактирајте го сервисот за консултации.
П : може да биде поевтино? Колку е цената се промени?
A : на компанијата е спроведување на единствена цена сајт, цената е објавен за резерви цена, одби да се зделка! Ве молиме контактирајте со сервисот.
Цената на производот е под влијание на цената на суровините и приспособување на пост процес, а цената на вредноста не е константна!
П : сега се купи, кога испораката?
A : ден пред 17 : 30 платни налози, таму е самото место на ден на испорака! 17 : 30 по платниот налог, следниот ден испорака! Време на викендите и државните празници не се брод.
Инвентар промени во било кое време, во случај на надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за прв пат кога бројот на сакате, вие не одговори кога ние ќе ве контактираме кога ќе се остави контакт телефон опис.
П : може да испрати други express?
О : стандардниот коса Yuantong експрес, доколку на други курир, ве молиме контактирајте со нас! (испраќање може да се направи за да се плати SF)
Предлог : голема количина на логистика (Логистика Безбедност), цена е поевтина во споредба со express! Жеџијанг Yiwu може да се испрати на косата логистика, според билинг, треба да се спомене
П : колку дена ќе биде?
A : Провинцијата Guangdong, генерално, вториот дена може да се примени, други региони 2-4 дена или така, далеку повеќе од 4-5 дена!
Во влијаат фактори на логистика време : примање адреса ако некој, без разлика дали mail соба вратата пост, дали постои лошо време, како што се одложи, ве молиме почекајте за вас о!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
x-450
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ALYMMO
Дали увоз:
no
Клучни Додатоци Категорија:
клучни тока
Стил:
Унисекс
моделирање:
Бадминтон
pendant материјал:
Метал
Пакување:
Независно од пакување
печати лого:
Сигурни
Обработка на прилагодување:
no
Текстурата на материјалот:
kirsite

Со стоката дадена додека купуваат