• Новак
  • -49 %
Накит Сетови За Жените Африкански Монистра Накит Поставена Златна Боја Партија Дубаи Накит Сетови За Дами Свадба Накит Сет

Накит Сетови За Жените Африкански Монистра Накит Поставена Златна Боја Партија Дубаи Накит Сетови За Дами Свадба

DEN 377.00
DEN 739.68

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring/нараквица/прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
LM-TL410266
боја:
злато/мулти
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријател
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина

Со стоката дадена додека купуваат