• Новак
  • -30 %
2 парчиња/многу Природен Камен Ѕвона Шарм 14*15*1mm Шарм Ѕвона за DIY Накит Одлуки Квалитет Хривнија&Ѓердан рачно изработени модни Додатоци

2 парчиња/многу Природен Камен Ѕвона Шарм 14*15*1mm Шарм Ѕвона за DIY Накит Одлуки Квалитет Хривнија&Ѓердан

DEN 235.00
DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

Материјали : Камен Боја : како фотографија Надвор големина : 14*15*1mm Пакет : 2 парчиња/многу

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
Број На Модел На:
w015
Метали Тип:
S
Шарм Тип:
Бел
боја:
Бела
Marerial:
Камен
Големина:
14*15*1mm
Пакет:
2 парчиња/многу
Објектот:
бел шарм
Функција:
Фенси бел pendant
Шема:
jingle bell шарм
Употреба:
шарм за diy изработка на накит

Со стоката дадена додека купуваат