• Новак
  • -34 %
JEXXI Бела CZ Вода Капка Шарм Дизајн на Накит во Собата За Жените Целосна Сјајна CZ Кристал 925 Фунта Сребрен Ѓердан/Обетки

JEXXI Бела CZ Вода Капка Шарм Дизајн на Накит во Собата За Жените Целосна Сјајна CZ Кристал 925 Фунта Сребрен

DEN 135.00
DEN 204.00

Достапност
Достапно за нарачка


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
Печат : 925

Спецификацијата

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S78301
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
n

Со стоката дадена додека купуваат