• Новак
  • -44 %
Julie Ванг 5pcs Портокалова Тиква Форма Цинк Легура Мини Бел Pendant Шарм Изработка на ноќта на Вештерките Декорација Хривнија Накит Наоди

Julie Ванг 5pcs Портокалова Тиква Форма Цинк Легура Мини Бел Pendant Шарм Изработка на ноќта на Вештерките

DEN 80.00
DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка


100% нов бренд и висок квалитет
Бренд Име : Julie Ванг
Реден Број : 53561
Карактеристики на производот : 5pcs Портокалова Тиква Форма Цинк Легура Мини Бел Pendant Шарм Изработка на ноќта на Вештерките Декорација Хривнија Накит Наоди
Материјал : Цинк Легура
Пакување : 5 компјутери
Боја : портокалова
Тежина : 14 g
Големина : 19*18 мм (Прибл.)
Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики,боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
3.Боите може да има разлика како различни екранот,ве молиме да се разбере.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Julie Ванг
Број На Модел На:
53561
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Храна И Пијалоци
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Големина:
19*18 mm
КОЛИЧИНА:
5 компјутери

Со стоката дадена додека купуваат