• Новак
  • -49 %
TAFREE Уметнички Гимнастика Копче Прстен Gymnast Слика Силуета Копче Синџир Keyring Квадратен Облик Стакло Шарм Pendant Накит GY190

TAFREE Уметнички Гимнастика Копче Прстен Gymnast Слика Силуета Копче Синџир Keyring Квадратен Облик Стакло

DEN 49.00
DEN 96.00

Достапност
Достапно за нарачка

Уметнички Гимнастика Копче Прстен Gymnast Слика Силуета Копче Синџир Keyring Квадратен Облик Стакло Шарм Pendant Накит GY190 Производ Слики :
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена
породувањето. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме слободно да контакт
нас.
Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот
разбирање.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
www.dhl.com
EMS
За 3-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
www.17track.net/Index En.html
e Packet
За 7-15 дена
www.usps.com
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена,Тоа е поевтино од други изрази.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.јас ќе се прилагоди на фактурата. www.sf-express.com
Поддршка на Превозот Земјата : САД ,Австралија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам , Мјанмар , Јапонија ,Јужна Кореа, Хонг Конг, Макао ,Тајван
Се Назад На Почетната Страна

Спецификацијата

Бренд Име:
TAFREE
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик/Спортски
Метална боја:
Родиум Позлатен,Антички Сребрен Позлатен
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
GY190
Материјал:
Стакло
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
Стакло Cabochon Големина:
За 25 mm
Прстен Големина:
Околу 28 мм во Кол.
прстен материјал:
Железо
Keychain Стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Keychain
Тежина:
20 g
Повод:
Секојдневно,Подароци,Партија
Пакет:
подарок торба
MOQ:
1 Парче
Наслов:
Гимнастика Плоштадот Keychain

Со стоката дадена додека купуваат