• Новак
  • -14 %
Cenmon Африкански Накит Сетови Мода Свадба ѓердани Свадба Додатоци Кристал Earring Ѓердан во Собата за Жени

Cenmon Африкански Накит Сетови Мода Свадба ѓердани Свадба Додатоци Кристал Earring Ѓердан во Собата за Жени

DEN 247.00
DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка


Производи Име : Ѓердан Обетки Сет
Бои : Сина/Бела/Црвена/Зелена/Розова
Метал : ЕКО-Пријателски Цинк Легура Со КС Злато Позлатен
Пакување : еден сет на хартија картичка

Спецификацијата

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Cenmon
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
C001
Накит Тип:
Ѓердан обетки поставува
бои:
Сино/Red/Бела/Зелена/Розова
Апликации:
партија/свадбата

Со стоката дадена додека купуваат