• Новак
100pcs/многу Згодна Темно Виолетова Кристал Бакнување Зајакот Bunny Зајакот Велигден Brooch Pin

100pcs/многу Згодна Темно Виолетова Кристал Бакнување Зајакот Bunny Зајакот Велигден Brooch Pin

DEN 12902.40

Достапност
Достапно за нарачка


Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизајн е во ред Стил модерен MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T/T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPS-от , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, Декорација
Компанијата Информации
Бесплатен Примерок Во 10 Дена
Истрага сега и ако имаме инвентар може да брод ќе бесплатен примерок, но треба да го плати превозот цена.
30 дена Гаранција
Ако сте го добиле на предмети во рамките 30days., да Обезбеди докази за да може да бидат вратени. Товарни плати од страна на купувачот.
Обичај Прифаќаат
Едноставно испраќање на јасна слика за нас.
Нашиот Тим и Фабрика
Други производи за Пакување & Испорака
Време на испорака : 3 - 7day
Производите може да биде пратена од воздухот, од страна на морето и од експрес(UPS,TNT,DHL,EMS,FEDEX и така натаму) најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Она што е време на вашиот накит примерок на одлуки?
"7-15 дена."
2. Она што е минимум за квантитет?
"100pcs."
3. Она што е време на вашата маса производи испорака?
"15-25days. Точното време треба да биде договор на стилот, КОЛИЧИНА."
4. Какво е вашето плаќање?
"Т/T, Paypal, Western union, Money Gram."
5. Можеме цел бојата што сакате?
"Да, ние може да се направи било која боја сакате."
6. Можете да направите прилагодено лого на накит?
"Да, ние може да направи сопствени логоа според вашите барања." Нашите Услуги
Нашите Услуги :
1. Ако имате било каков проблем, добредојдени да ни e-mail. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, Во целина. Ние работиме 6 и 1/3 дена недели.
2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да контактирате со нас, прво од страна на Трговија со датотеки, или е-Маил, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши овој проблем.
3. Ако сакате да се вратите назад на стоки, треба да се наплатат на превозот надомест и други такси , ние сме само се добијат врати стоката но не плати за било кој надомест кога тоа е креирање на патот !
4. Всушност, неколку клиенти враќање на стоката, кога тие ја прими пратката, тие сакаат производот многу!
5. Добредојдовте на воспоставите нови бизнис со нас, ве молиме не двоумете се да истрага нас ако сте заинтересирани во нашите производи! Контакт
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Јас ќе ви даде задоволни одговор во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
RA3dby
Стил:
Тренди
Бренд Име:
jotome
Метали Тип:
Цинк Легура
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
боја:
слика
Стил:
модерен
Употреба:
облека додаток
Тип:
животно brooch
позлата:
Бакар Позлатен
Име:
Топ Одделение Брошеви

Со стоката дадена додека купуваат