• Новак
  • -20 %
MQCHUN Топла Филм Накит Star Wars Мајстор Yoda Keychain може да dropshipping Бронза Метал Клучните Прстени За Подарок Chaveiro

MQCHUN Топла Филм Накит Star Wars Мајстор Yoda Keychain може да dropshipping Бронза Метал Клучните Прстени

DEN 76.00
DEN 95.04

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме Имајте во предвид : Сите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас. Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит. Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме. Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име Whn ќе купи пред бидејќи ова е Русија објави нови правила Тоа го направи на вашето име,презиме и име на друг начин ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме! За Капка-превозот Ние агент за објектите што ги испраќате до вашите клиенти,не постојат дополнителни трошоци,ќе ја заштитите вашата приватност и нема да обезбеди сите вредни фактура во пратката Ако ви треба брза испорака за вашите клиенти,можете да изберете e Packet. Се врати и Надоместоци За Повратни информации Драг пријател, 1. Ви благодариме за вашето внимание или плаќање на нашите предмети, ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни даде Пет ѕвездички! Ви благодарам многу! 2. Ако сте незадоволни со вашата нарачка , ве молиме контактирајте со нас прво наместо на отворениот спор, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено. Ви благодариме за вашата помош. Ви посакувам пријатен ден!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
MQ
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Пол:
Мажи
Компатибилност:
Никој
Функција:
моден накит
Големина:
3.2*3.4 cm
боја:
бронза

Со стоката дадена додека купуваат