• Новак
  • -34 %
JEXXI Топла Продажба Домот 925 Sterling Silver Жена Накит Сет, Мода 3 Слоевит Поставен Монистра Топки Ѓердан Dangle Обетки

JEXXI Топла Продажба Домот 925 Sterling Silver Жена Накит Сет, Мода 3 Слоевит Поставен Монистра Топки Ѓердан

DEN 190.00
DEN 287.04

Достапност
Достапно за нарачка


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу

Спецификацијата

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Nekclace+Earring+Синџир
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S18401
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
n

Со стоката дадена додека купуваат