• Новак
  • -30 %
20pcs/многу Труба Облик Шарени Декорација Ѕвона 14 16 21 26 32-МИЛИМЕТРИ Голема Големина Божиќ Jingle Bell Шарм DIY Одлуки За Куче, Мачка

20pcs/многу Труба Облик Шарени Декорација Ѕвона 14 16 21 26 32-МИЛИМЕТРИ Голема Големина Божиќ Jingle Bell

DEN 101.00
DEN 144.48

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : бакар Боја : мешана боја Надвор големина : 14 16 21 26 32-милиметри Пакет : 20pcs/многу

Спецификацијата

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
w012
Шарм Тип:
Бел
боја:
мешана боја
Marerial:
Бакар
Големина:
14 16 21 26 32-милиметри
Пакет:
20pcs/многу
Објектот:
бел шарм
Тип:
бел монистра шарм
Функција:
божиќ бел pendant
Шема:
jingle bell шарм
дизајн:
декорација бел
Употреба:
шарм за diy изработка на накит

Со стоката дадена додека купуваат